Passend en financieel haalbaar

VvE verduurzamen

Isoleren van gevels- en daken, een warmtepomp plaatsen of warmte terugwinunits, zonnepanelen leggen of een kozijnvervanging. Verduurzamingsopties zijn er volop. Maar niet elk gebouw is geschikt voor elke verduurzamingsoptie. Bovendien beschikt niet elke VvE over de benodigde financiën 

VvE Beheer Amsterdam helpt uw VvE om een stap verder te komen in het verduurzamingsproces. 

Energie Maatwerk Advies (EMA)

Het begint met een concreet en uitvoerbaar plan. Met netwerkpartners heeft VvE Beheer Amsterdam een Energie Maatwerk Advies (EMA) ontwikkeld. Hierbij kiest de VvE eerst op basis van een aantal uitgangspunten welk scenario het best bij de ambities past. 

Energie Maatwerk Advies (EMA)

Het begint met een concreet en uitvoerbaar plan. Met netwerkpartners heeft VvE Beheer Amsterdam een Energie Maatwerk Advies (EMA) ontwikkeld. Hierbij kiest de VvE eerst op basis van een aantal uitgangspunten welk scenario het best bij de ambities past. 

Duurzaam-MJOP (D-MJOP)

Met een D-MJOP ontvangt uw VvE een regulier meerjarenonderhoudsplan (MJOP) en een Energie Prestatie Advies (EPA) van een erkende adviseur.

De meest efficiënte maatregelen uit het EPA worden geïntegreerd in het MJOP. Zo ontstaat het D-MJOP. Er wordt niet gekeken naar de ambitie van de VvE. Voor een D-MJOP is onder voorwaarden subsidie beschikbaar.

Duurzaam-MJOP (D-MJOP)

Met een D-MJOP ontvangt uw VvE een regulier meerjarenonderhoudsplan (MJOP) en een Energie Prestatie Advies (EPA) van een erkende adviseur.

De meest efficiënte maatregelen uit het EPA worden geïntegreerd in het MJOP. Zo ontstaat het D-MJOP. Er wordt niet gekeken naar de ambitie van de VvE. Voor een D-MJOP is onder voorwaarden subsidie beschikbaar.

Financiering en financieringspartijen

VvE’s spaarden voor planmatig onderhoud. Voor verduurzaming is meer geld nodig, waarvoor VvE’s kunnen lenen. We zijn bekend met onderstaande financiers. Voorwaarden, rente en werkwijze verschillen.

VvE Beheer Amsterdam kan – en mag – u niet adviseren. Klik op de logo’s voor informatie en/of het maken van een vrijblijvende afspraak.

Financiering en financieringspartijen

VvE’s spaarden voor planmatig onderhoud. Voor verduurzaming is meer geld nodig, waarvoor VvE’s kunnen lenen. We zijn bekend met onderstaande financiers. Voorwaarden, rente en werkwijze verschillen.

VvE Beheer Amsterdam kan – en mag – u niet adviseren. Klik op de logo’s voor informatie en/of het maken van een vrijblijvende afspraak.

Subsidies

Er zijn verschillende overheidssubsidies beschikbaar. De bedragen en voorwaarden wijzigen zeer regelmatig. Kijk voor het actuele aanbod op de site van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland.

We beschikken over netwerkpartners die de subsidie(s) voor uw VvE kunnen aanvragen.

Subsidies

Er zijn verschillende overheidssubsidies beschikbaar. De bedragen en voorwaarden wijzigen zeer regelmatig. Kijk voor het actuele aanbod op de site van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland.

We beschikken over netwerkpartners die de subsidie(s) voor uw VvE kunnen aanvragen.

Uitvoering verduurzamingsproject

Heeft uw VvE een concreet plan en de financiën op orde, dan kunt u de voorbereiding en het toezicht op de uitvoering van het verduurzamingsproject aan ons toevertrouwen. 

Uitvoering verduurzamingsproject

Heeft uw VvE een concreet plan en de financiën op orde, dan kunt u de voorbereiding en het toezicht op de uitvoering van het verduurzamingsproject aan ons toevertrouwen. 

Pieter de Boer

Het verduurzamen van VvE’s is bijzonder actueel

Bij het verduurzamen van VvE’s zijn er meer en complexere aspecten om rekening mee te houden. Het gaat om zoveel meer dan de techniek; draagvlak, financiering, vergunningen en subsidies. Dat maakt het nemen van een besluit lastiger.

Persoonlijk vind ik verduurzaming van VvE’s een bijzondere en noodzakelijke uitdaging. De slaagkans hangt af van samenwerking tussen veel partijen. Pas als de hobbels zijn gladgestreken en alle neuzen dezelfde kant op staan kom je tot een succesvol verduurzamingsproject.

Offerte aanvragen

Current step:1Step 1
2Uw VvE

Uw gegevens

Aanhef *

Uw VvE

Bestaat uw VvE uit een hoofdvereniging met onder splitsingen? *
Heeft u een splitsingsakte van uw VvE beschikbaar? *